НОВИНИ

Віброрихлітельний пристрій порт Південний, Одеса

Вібророзрихлювальна установка в порту «Південний», м. Одеса.

Призначення-  механізоване вивантаження із залізничних напіввагонів змерзшихся  сипучих вантажів (вугілля, щебеню, окатишів та ін.),  шляхом попереднього вібророзрихлення матеріалу в напіввагоні. Під дією вібрації і власної ваги вібророзрихлювального модуля, рихлюючі штирі проникають в замерзлий матеріал і проколюють його, порушуючи його монолітність.
Бокова вібрація додатково розхитує штирями матеріал  тим самим робить матеріал менш міцним і запобігає розклинюванню штирів.

Комплектація– складається з 3-х вібророзрихлювальних модулів, несучою конструкцією яких являється металічна етажерка шириною в нижній частині 5,3 м, довжиною 12 м і висотою 12 м, що розміщена над залізничним полотном з розрахунком безперешкодного проходу крізь установку рухомого залізничного ешелону (витриманий габарит  Сп для територій промислових підприємств). Всередині етажерки розміщене робоче перекриття, на якому встановлюються 3 лебідки г.п. до 5 тс. Вертикальний підйом вібророзрихлювальних модулів виконується лебідками, а опускання  - при розторможеній лебідці,  під власною вагою і вібрацією. Ширина (захоплення) розрихлення  у кожного вібророзрихлювального модуля  - до 2,2 м, а довжина - до 3 м.

Установку можливо випускати  3-х модульну, 2-х модульну, 1-о модульну. Ефективність розвантаження та ж сама, а  продуктивність зменшиться.

Розміри-         Висота    –     12,15 м;

          Довжина -      10м;

          Ширина –      установки 5,3 м;

   З врахуванням нависаючої частини 7,5 м;

   З кабіною оператора 10м.

Продуктивність-  досягнута в порту Південний (працює трьох модульна установка) в період холодної зими  2002-2003 рр. Продуктивність склала 6000 вагонів в місяць. Зима 2004-2005 рр. дозволила отримати ще більшу продуктивність. Один прогін вібромодуля на практиці виконується за  2-3 хвилини в залежності від виду матеріалу, вологості і ступеню його замороження.

Приватне підприємство фірма «МЛАД»
49024, м. Дніпропетровськ,
вул. Універсальна, 10
тел. +38 (056) 370-59-87
тел.\ факс. +38 (056) 370-59-86
referent@stroybiz.com.ua