• Головна
  • ПОРТФОЛІО
  • Робочий проєкт адміністративно-виробничого комплексу, м. Дніпропетровськ
НОВИНИ

Робочий проєкт адміністративно-виробничого комплексу, м. Дніпропетровськ

Розробка робочого проекту адміністративно-виробничого комплексу

ООО «Олександріна» по ул. Совхозна, 40, м. Дніпропетровська

            Адміністративно-виробничий комплекс призначений для розміщення в ньому цеха по виробництву  брудозахисного покриття підлоги, а також  ділянки гідроабразивної різки матеріалів із забезпеченням працюючого персоналу,  що відповідає санітарно-побутовим умовам і розміщенням офісно-адміністративної частини підприємства.

Будівля адміністративно-виробничого комплексу каркасна змішаної поверховості (двох поверхове в виробничій частині та трьохповерхове в адміністративно-побутовій), опалювальне прямокутне з розмірами в плані (в осях) 72х24 м з висотою поверхів  4,95 м в виробничій частині і 3,3 м в адміністративно-побутовій.

            Будівля оснащена вантажним підйомником.

            На першому поверсі розміщений магазин, кімнати відпочинку, кафе на 24 посадочних місця, побутові приміщення, експедиція, склад сировини, ділянка гідроабразивної різки, теплогенераторна, ділянка ТО легкових автомобілів,  складальна ділянка, інструментальна та матеріальна при цехові комори, насосна, компресорна, елекрощитова, ділянки мийки та сушки.

            На другому поверсі виробничої частини розміщені виробничі ділянки розкрою, шиття та обробки сировини і його підготовки до збору в готові вироби. В адміністративній частині  – офіси, кімнати прийому їжі, вбиральні та гардероб.

            Третій поверх адміністративно-побутової частини аналогічний другому. В виробничій частині на третьому поверсі розміщені вентиляційні приміщення та теплогенераторна.

Конструктивні особливості:

  • Основа – просідаючі ґрунти другої групи просадності;
  • Фундаменти – одиночні монолітні багатоступінчасті залізобетонні фундаменти стаканного  типу на ущільненій ґрунтовій подушці  (виконується  «траншейна» заміна ґрунту), зв’язані між собою монолітними стрічковими фундаментами під цегловий цоколь та стіни;
  • Перекриття – монолітні залізобетонні по незломній опалубці з профільованого листа;
  • Стіни та покрівля –  металічний каркас з огороджувальними конструкціями з сандвіч панелей заводської готовності;
  • Підлога – наливна промислова підлога з полімерним покриттям на ущільненій шлаковій основі;
  • Забезпечення водою та електроенергією – від проектованих трансформаторної підстанції і компактної  підвищувальної насосної станції. Проектом передбачено будівництво очисних споруд та ємностей запасу води для пожежогасіння.

Виконано:

  • Розробка робочого проекту;
  • Комплексна експертиза проекту.

Загальний термін проектування  – 5 місяців.

Приватне підприємство фірма «МЛАД»
49024, м. Дніпропетровськ,
вул. Універсальна, 10
тел. +38 (056) 370-59-87
тел.\ факс. +38 (056) 370-59-86
referent@stroybiz.com.ua