НОВИНИ

Розвантаження змерзлих сипучих вантажів

Підприємства, що мають гірничо-перевантажувальні комплекси, виконують великі обсяги розвантажувальних робіт, що вимагають значної енергії, трудовитрат і часто чинять негативний вплив на поточність технологічного процесу, особливо взимку.

Для того, щоб усунути ці недоліки, ми розробили віброрихлітельний пристрій для  розвантаження промерзлих сипучих вантажів. Його випробування успішно здійснене в морському торговельному порту "Південний" (Одеса) – досягнута продуктивність склала від 6000 вагонів на місяць в період особливо холодних зим.

Вібропристрій призначений для механізованого розвантаження сипучих вантажів (вугілля, щебеню тощо) шляхом попереднього вібророзрихлювання агрегованого матеріалу в напіввагоні.  Під дією вібрації і власної ваги віброрихлітельного модуля рихлюючі штирі врізаються в промерзлий матеріал і пробивають його, порушуючи монолітність. Бокова вібрація додатково розхитує штирями матеріал, руйнуючи його міцність  і попереджуючи розколювання штирів.

Детальнішу інформацію Ви можете отримати у спеціалістів нашої компанії.

Застосування вібропристрою дозволяє:

  • суттєво знизити споживання енергоресурсів – зникає потреба в відігріванні промерзлих вантажів в «тепляках»;
  • одночасно обробляти будь-яку кількість вагонів;
  • економити час на розвантажуванні, а значить, скоротити простої;
  • спростити процес розвантажування – відмовитися від застосування ручної праці при очищенні вагонів;
  • зменшити  втрати вантажів, що перевозяться.

Разом з нами розробку конструкції віброрихлітельного пристрою, його монтаж і наладку виконували спеціалісти Інституту геотехнічної механіки Національної академії наук України (ІГТМ НАН України). Конструкція пристрою захищена патентами.

Своїм Партнерам ми пропонуємо готовий пристрій з сертифікатом відповідності і забезпечуємо монтаж, пуско-налагоджувальні роботи і подальше обслуговування.

Детальніше

Приватне підприємство фірма «МЛАД»
49024, м. Дніпропетровськ,
вул. Універсальна, 10
тел. +38 (056) 370-59-87
тел.\ факс. +38 (056) 370-59-86
referent@stroybiz.com.ua