НОВИНИ

Будівництво

Ми віртуозно будуємо бізнес

Будівництво –складний, багатогранний процес, успіх якого полягає в злагодженій, чіткій роботі професіоналів. На цьому етапі задіяні значні матеріальні і людські ресурси, робота різних структур. Це – генеральний підряд, виконання будівельно-монтажних робіт, своєчасне постачання матеріалів і устаткування, авторський нагляд тощо.

Тільки компанія, чиї спеціалісти мають великий досвід будівництва найбільших промислових і цивільних об’єктів країни, може об’єктивно впоратися з усіма цими завданнями.?

Для того, щоб усі роботи були виконані вчасно і якісно, потрібно бути впевненими в виконавцях, знати, що на всіх етапах спеціалісти досягають найкращого результату, працюють відповідно до наших принципів і стандартів. Ми,  своєю  чергою, можемо гарантувати нашим Партнерам заявлену якість робіт. Тут, як в оркестрі,  партії всіх інструментів мають звучати синхронно і віртуозно. Одна фальшива нота може зіпсувати все враження. Ми граємо без фальші.

Для досягнення максимальних результатів ми об’єднуємо будівельно-монтажні, проектні і дослідницькі організації в рамках нашої компанії. Сьогодні ми здатні власними зусиллями виконати повний комплекс робіт і послуг, що забезпечують реалізацію будь-якого, навіть найскладнішого проекту. І головне – всі роботи виконати у визначенні терміни із  високою якістю.

Ефективна взаємодія зазначених служб в рамках нашої компанії забезпечується завдяки єдності стандартів виконання робіт, що діють на всіх підприємствах компанії.

Ми працюємо відповідально тому, що твердо знаємо: від УЗГОДЖЕНИХ і СВОЄЧАСНИХ дій всіх учасників процесу на етапі будівництва залежить успіх реалізації проекту в цілому.

І це нам вдається, тому, що наша команда працює як один організм – професійно й узгоджено. Це – результат великого досвіду,  скрупульозної роботи, таланту й  відданості своїй справі.

Генеральний підряд

Виготовлення металоконструкцій

Проектування, виготовлення  і монтаж швидкоспоруджуємих будівель та споруд

Будівельно-монтажні роботи:

  • підготовчі роботи;
  • загальнобудівельні роботи
  • монтажні роботи
  • спеціальні роботи в будівництві;

Будівництво шахт і підземних споруд;

Монтаж інженерних мереж і устаткування:

  • електромонтажні роботи;
  • cантехнічні роботи.

Монтаж технологічного устаткування і трубопроводів;

Закріплення основ ґрунтів і фундаментів;

Безвибухове руйнування.

Приватне підприємство фірма «МЛАД»
49024, м. Дніпропетровськ,
вул. Універсальна, 10
тел. +38 (056) 370-59-87
тел.\ факс. +38 (056) 370-59-86
referent@stroybiz.com.ua