НОВИНИ

Генеральний підряд

Добротний проект – половина справи. Друга половина – успішна реалізація проектних рішень на будівельному майданчику. Їх виконання забезпечує генеральний підрядник – він відповідальний за всі заходи щодо планування, організації й забезпечення виконання робіт, взаємодії всіх учасників будівельного процесу.

Як відомо, ресурси завжди і скрізь обмежені. І тільки грамотне планування, розміщення і управління ресурсами, їх своєчасне залучення – запорука успішного будівництва об’єкта і наступного введення в експлуатацію. Як мовиться, «не числом, а вмінням». Вирішення цього завдання під силу тільки надійному й досвідченому генеральному підряднику.

Саме таким відповідальним партнером є для Вас наша компанія.

Ми надаємо всі послуги генерального підряду, професійно і якісно забезпечуємо:

вибір підрядних організацій для виконання  будівельно-монтажних і пусконалагоджувальних робіт, а також постачальників будівельних матеріалів і інженерного устаткування на тендерній основі;

організацію і планування виконання робіт з урахуванням їх своєчасного забезпечення необхідними ресурсами (матеріали, устаткування, навчений персонал, проектні рішення і зміни до них, технології ведення робіт, інфраструктура і виробниче середовище);

контроль, документальна фіксація і керування виконанням робіт та взаємодією підрядних організацій в рамках погодженого бюджету і графіка;

ефективна взаємодія з контролюючими організаціями;

введення об’єкта в експлуатацію з оформленням і узгодженням всієї необхідної документації.

Наші переваги очевидні.

Ми виконуємо повний комплекс робіт власними силами. При цьому ми впевнені в високій якості наданних послуг і професійності наших співробітників.

Ми забезпечили можливість виконання повного комплексу  будівельно-монтажних робіт в рамках нашої компанії, що дозволяє будувати обєкти, як мовиться, «під ключ». Всі види робіт виконуються суворо в рамках діючих стандартів компанії. Це суттєво полегшує організацію і планування робіт, а також взаємодію всіх підрозділів компанії, що беруть участь в їх виконанні, зокрема, і розробників проекту.

Ми можемо сконцентрувати зусилля всіх підрозділів і підприємств компанії для реалізації великих будівельних об’єктів в потрібний час і в потрібному місці. Наша команда завжди готова взятися за роботу.

Ми вирішили завдання концентрації необхідних потужностей і ресурсів в потрібний час і в потрібному місці на одному обєкті. Для цього ми провели скрупульозний відбір серед спеціалізованих будівельно-монтажних підприємств. І тепер найкращі з них стали членами нашої єдиної команди і працюють під нашим управлінням в рамках єдиних стандартів «Будівників бізнесу».

Ми використовуємо принцип ринкового визначення вартості виконуваних робіт.

У нас Ви отримаєте максимальну якість за прийнятною ціною. Вартість диктує ринок, а ми за рахунок оптимізації всіх процесів надаємо знижки.

Ми з повагою ставимося до своїх Партнерів, і завжди готові до проведення тендерів на виконання робіт з метою визначення реальної ринкової вартості робіт в тому чи іншому регіоні України.

Єдина керуюча компанія, яка виконує повний комплекс робіт власними силами, ретельно одібрані організації – учасники об’єднання, єдині для всіх стандарти діяльності дозволяють  нам успішно і своєчасно втілювати в життя найсміливіші і найвибагливіші ідеї Замовників.

Приватне підприємство фірма «МЛАД»
49024, м. Дніпропетровськ,
вул. Універсальна, 10
тел. +38 (056) 370-59-87
тел.\ факс. +38 (056) 370-59-86
referent@stroybiz.com.ua