НОВИНИ

Будівництво шахт і підземних споруд

Протягом багатьох років ми успішно працюємо в такій складній і специфічній сфері, як будівництво шахт і підземних споруд. Ми об’єднали і розвинули все найкраще, що було в шахтобудівних підприємств Західного Донбасу, в системі комбінату «Діпрошахтобуд», і справедливо вважаємося лідерами цієї галузі.

Сьогодні все більше власників промислових підприємств звертають увагу на підземний простір, оскільки будівництво «вниз» має ряд переваг:

вирішує проблему наземної площі, особливо коли її територія обмежена і вимагає  раціонального використання. Зокрема, саме в підземному просторі вигідно й зручно будувати  паркінги, тунелі, галереї, гіпермаркети, склади й логістичні центри, автосалони та інші споруди, без яких сьогодні неможливе сучасне місто;

використання підземного простору практично необмежене, тобто можна побудувати вниз стільки поверхів, скільки захоче Замовник, якщо знати, як правильно це робити;

вартість будівництва і експлуатації підземних споруд значно нижча, ніж наземних.

Всіма цими перевагами може скористатися Замовник, якщо звернеться до потрібної компанії. Будівництвом підземного бізнесу повинне займатися лише спеціалізоване підприємство, що знає специфіку роботи.

Саме ми є тією компанією, що володіє:

  спеціальними знаннями, навичками, технологіями будівництва підземних споруд і шахт;

  великим досвідом будівництва в даній сфері;

  навченими спеціалістами.

Ми пропонуємо нашим Партнерам найкращі рішення при проектуванні і будівництві підземних споруд різного призначення з гарантією їх якісного і сучасного втілення.

Приватне підприємство фірма «МЛАД»
49024, м. Дніпропетровськ,
вул. Універсальна, 10
тел. +38 (056) 370-59-87
тел.\ факс. +38 (056) 370-59-86
referent@stroybiz.com.ua