НОВИНИ

Монтаж технологічного устаткування і трубопроводів

Фундамент, стіни, джерела енергії і інженерні мережі є основою будь-якої будівлі. Разом з тим у промислових об’єктів є своя специфіка – їх будують, щоб розмістити всередині технологічне устаткування, яке стає основою бізнесу. Будівництво промислових об’єктів передбачає монтаж технологічного устаткування, трубопроводів обв’язування, технологічного транспорту (конвеєрів різних типів і протяжності, транспортні   візки різної вантажності і типів приводу, канатні дороги і системи транспортування та ін.). Такі системи розміщуються як в підземних горизонтальних / похилих  галереях, так і на металевих конструкціях естакад, включаючи й круто похилі.

Монтаж подібного устаткування – ювелірна робота, і виконувати її повинні професіонали. Від цього залежить ефективність, продуктивність і надійність устаткування, а значить, і всього об’єкта в цілому.

Протягом років ми монтуємо технологічне устаткування і трубопроводи на багатьох промислових комплексах, заводах і кар’єрах, і наші Партнери  вдячні за якісну роботу.

Приватне підприємство фірма «МЛАД»
49024, м. Дніпропетровськ,
вул. Універсальна, 10
тел. +38 (056) 370-59-87
тел.\ факс. +38 (056) 370-59-86
referent@stroybiz.com.ua