НОВИНИ

Закріплення основ ґрунтів і фундаментів

Під час реалізації будь-якого проекту наявні умови не завжди ідеальні. Наприклад, геологічні дослідження властивостей ґрунтів можуть показати, що ґрунти основ не витримують навантажень від майбутнього об’єкта. Або інший випадок, з різних причин (зсуви, ґрунтові води, пориви й критичні стани підземних комунікацій та ін.) зруйновані / ослаблені  фундаменти існуючої будівлі, і її реконструкція без вартісних заходів неможлива.

З таких ситуацій є вихід – підвищення несучої здатності основ  ґрунтів (чи фундаментів) до тих параметрів, за яких вони будуть здатними сприймати навантаження від майбутнього об’єкта, тобто закріплення їх.

Ми успішно вирішуємо такі завдання.

Нами розроблений, закріплений патентом України, широко й успішно застосовується метод закріплення  основ  ґрунтів фундаментів і стабілізації осідання будівель різного призначення.

   Переваги нашого методу:

 • збільшення несучої здатності закріпленої основи за рахунок  досягнення вищої, порівняно з іншими методами, міцності тампонажного каменю;
 • можливість буріння свердловин малих діаметрів на задану глибину. Це дозволяє використовувати малогабаритне і неенергоємне устаткування, працювати у важкодоступних місцях;
 • використання розчинів з високою проникаючою здатністю, що забезпечується ламінарним рухом рідини. Це дозволяє істотно скоротити кількість свердловин, тобто оптимізувати витрати;
 • використання спеціально розробленої, поліпшеної й оптимальної за ціною рецептури композиційного, закріплюючого розчину.

Важливо відзначити, що за допомогою нашої технології можливо здійснювати роботи по водовідведенню, гідроізоляції і закріпленню фундаментів та гідротехнічних споруд.

  Наша методика успішно використовувалась при:

 • спорудженні поверхневих і підземних об’єктів вугільних шахт Західного Донбасу (каналізаційні насосні станції, колектори, господарські питні резервуари, відстійники шахтних вод, шахтні стволи, підземні вугільні і породні бункери);
 • закріпленні основи ґрунтів  і фундаментів житлових споруд Херсонського суднобудівного заводу;
 • закріпленні основи ґрунтів і гідроізоляції проміжного вестибюля станції метро «Золоті ворота» Київського метрополітену;
 • закріпленні верхніх спадів дамб Краснопавлівського гідровузла;
 • закріпленні вміщувальних ґрунтів, гідроізоляції і ремонті конструкцій  докових частин насосних станцій водоводів Дніпро-Донбас і Дніпро-Інгулець.
 • закріпленні основ ґрунтів об’єктів Одеського припортового заводу;
 • закріпленні основ ґрунтів  і фундаментів офісу і майстерні по виготовленню метало-пластикових виробів ТОВ «Формула» в Броварах.

Надійні основи об’єктів, споруджених нашими спеціалістами, спокій і впевненість їх власників – найкраща рекомендація нашої роботи.

Детальніше

Приватне підприємство фірма «МЛАД»
49024, м. Дніпропетровськ,
вул. Універсальна, 10
тел. +38 (056) 370-59-87
тел.\ факс. +38 (056) 370-59-86
referent@stroybiz.com.ua