НОВИНИ

Про компанію Будівельники Бізнесу

Будівники бізнесу компанія-експерт, котра протягом 15 років успішно працює в сфері промислового будівництва. Міцний фундамент нашої  діяльності – комплексний підхід і гарантування рішень для виконання завдань будь-якої складності.

Продуктом (результатом роботи) компанії є:

Своєчасно реалізований (побудований, реконструйований) проект (об'єкт, технологічна лінія, вузол, ділянка, камера, цех, комплекс)  Замовника у рамках узгодженого бюджету, безперебійно працюючий (функціонуючий, діючий і такий що приносить Замовнику дохід) в гарантійний і післягарантійний період.

Ми гарантуємо:  

Мінімальній термін і вартість реалізації Вашого проекту;
Рішення завдань у комплексі (все робимо ми);
Безперебійне функціонування об’єкта протягом усього терміну служби.

...а Ви впевнено будуєте Ваш бізнес.

І саме для вирішення загальної задачі компанії ми постійно розвиваємо та освоюємо нові види необхідних для комплексного обслуговування Замовника, впроваджуємо інноваційні , відбираємо і висуваємо жорсткі вимоги і вже сьогодні виконуємо повний комплекс робіт і послуг необхідних для реалізації проекту.

І це не просто слова. Наші наших Замовників підтверджують це.

Ми впевнені, що співпраця з нашою компанією стане суттєвим фактором розвитку Вашого бізнесу.

Відповідальність, досвід і інновації – це той курс, яким ми впевнено рухаємося вперед.

Наша місія – будувати бізнес. Наші пріоритети – будувати й поліпшувати. 

Що робить нас кращими?

Ми – творці сучасних бізнес-проектів усіх рівнів складності, де все продумано до деталей. Ця наша перевага підкріплюється кваліфікацією кадрів і сертифікатами професійного визнання. Наша діяльність чітко регламентована міжнародними стандартами ISO:9001.

Ми – професіонали з великим досвідом роботи. Ми спираємося на свої знання при плануванні кожного проекту. Ми забезпечуємо ретельну підготовку до виконання будь-якої роботи, якісно її реалізуємо за чітко розробленим комплексним планом. Якості нашої роботи ми надаємо найвищого значення і можемо взяти на себе повну відповідальність перед Партнерами за свою роботу. 

Ми – новатори. Ми успішно поєднуємо перевірені технології та інноваційні рішення. Нам справедливо належить першість у використанні серії винаходів і наукових відкриттів, що підсилюють унікальність нашої компанії на ринку промислового будівництва. Наша інноваційність підкріплена рядом патентів на проведення будівельних робіт.

Ми – відповідальна компанія. Наші Партнери завжди впевнені, що ми працюємо для розвитку їхнього бізнесу, його поліпшення і досягнення оптимального результату у виправдані терміни.

… саме тому нам довіряють будувати бізнес.

 

Окрім інформації про компанію на нашому сайті представлені наступні розділи:

ПОСЛУГИ, в якому ми пропонуємо Вашій увазі алгоритм успішної реалізації проекту будь-якої складності та повний перелік надаваних нашою компанією послуг;
 

РОЗРОБКИ, де представлені деякі наші розробки, унікальність та ефективність яких доведена, перевірена часом і постійним застосуванням на практиці;
 

ПАРТНЕРАМ, з коротким викладом принципів побудови взаємин з нашими Партнерами як застави успішної реалізації проекту;
 

ПОРТФОЛIО , який ілюструє можливості та досягнення компанії на прикладі деяких реалізованих нами проектах.

Приватне підприємство фірма «МЛАД»
49024, м. Дніпропетровськ,
вул. Універсальна, 10
тел. +38 (056) 370-59-87
тел.\ факс. +38 (056) 370-59-86
referent@stroybiz.com.ua