НОВИНИ

Розробка технологій будівництва

Наші принципи – створювати й поліпшувати. Тому, при реалізації Вашого бізнес-проекту, ми завжди думаємо, як зробити його кращім.

В цьому нам  допомагає незаперечна перевага – застосування інноваційних технологій, наукових розробок, високий професійний рівень  наших спеціалістів. 

Говорячи про будівництво, ми маємо  на увазі – легке в управлінні, надійне, інноваційне, якісне. Для того, щоб так будувати, ми йдемо в ногу з наукою, використовуючи її досягнення, а також пропонуючи власні інновації. Ми є лідерами на українському ринку щодо використання винаходів і наукових відкриттів. Наші розробки запроваджені й успішно використовуються на багатьох  підприємствах, допомагаючи нашим Партнерам розвивати свій бізнес.

Ми зацікавлені в тому, щоб залишатися найкращими завжди. Тому в сфері нашої уваги:

  поліпшення управління і організації процесу реалізації проекту;

  модернізація і підвищення ефективності технологій будівництва, що використовуються;

  розробка власних унікальних технологій на спеціальні види робіт;

   підвищення кваліфікації наших спеціалістів – освоєння суміжних професій працівниками компанії з удосконаленням інструкцій по професіях.

Будучи присутнім на будівельному ринку багато років, ми узагальнюємо всі знання цієї сфери, досконально вивчаємо існуючі технології, стежимо за науковими розробками та інноваціями. У той же час ми пропонуємо і свої технології будівництва.

Маючи великий досвід роботи, в тому числі зі складними промисловими об'єктами, ми знаємо специфіку будівництва кожного напряму. Ми випробували десятки технологій, вибрали з них кращі, а там, де результат нас не повністю задовольнив, ми стали шукати свої методи і досягли успіху в цьому.

Вирішуючи завдання наших замовників, ми розробляємо новації, покращення та способи оптимізації технологічних процесів, а найзначніші з них захищаємо патентами.

Ми пропонуємо ознайомитись з деякими з наших розробок:

Система управління якістю;

Технологічні карти;

Навчальні програми;

 Закріплення основ грунтів та фундаментів;

Безвибухове руйнування залізобетонних конструкцій;

Розвантаження змерзлих сипучіх вантажів;

Дробоструменева обробка (очистка) металу.

Кожного разу вони підтверджують свої переваги, а ми досягаємо своїх цілей - зробити будівельний процес надійним, економним, безпечним, сучасним, а також вирішувати будь-які завдання. Навіть якщо їх рішення до цих пір не знайдено, ми це зробимо. Ці принципи роботи високо цінують наші Партнери.

Головне – ми завжди готові на більше.

 

Окрім інформації про компанію на нашому сайті представлені наступні розділи:

ПРО КОМПАНІЮ, в якому представлена ​​коротка інформація про компанію, і її історії, місії та пріоритетах;

ПОСЛУГИ, в якому ми пропонуємо Вашій увазі алгоритм успішної реалізації проекту будь-якої складності та повний перелік надаваних нашою компанією послуг;

ПАРТНЕРАМ, з коротким викладом принципів побудови взаємин з нашими Партнерами як застави успішної реалізації проекту;

ПОРТФОЛІО, який ілюструє можливості та досягнення компанії на прикладі деяких реалізованих нами проектах.

Приватне підприємство фірма «МЛАД»
49024, м. Дніпропетровськ,
вул. Універсальна, 10
тел. +38 (056) 370-59-87
тел.\ факс. +38 (056) 370-59-86
referent@stroybiz.com.ua